OM REVIVEKLINIKEN

Reviveklinikens filosofi är att skönhet kommer inifrån vilket är något som vi ägnat många år för att förstå kroppens mekanismer. Vi delar gärna med oss av vår kunskap med ett helhetsperspektiv utifrån varje persons specifika behov.


THE WORLD OF Biologique Recherche

Revivekliniken arbetar uteslutande med Biologique Recherches resultatinriktade produkter och behandlingar. Våra certifierade hudterapeuter är utbildade enligt Biologique Recherches höga standard för att erbjuda professionell rådgivning. För att kunna leverera behandling och konsultationer på en exceptionell nivå.
Revivekliniken ger dig en personlig och skräddarsydd rådgivning där vi erbjuder djupgående hudanalyser med unika system. Läs mer om Skin Instant © Lab & VisioLab ©


LEDNING

Ewa Goos

Roll VD
 Mail ewa@revivekliniken.com
Telefon 070-001 20 05 

 

Kommunikation och PR

Fifi Stehag

 Roll CIO
Mail fifi@revivekliniken.com

Kliniken

Julia Gavelli

 Roll Klinikchef
Mail julia@revivekliniken.com

Hudterapeuter

 Phoebe O. 
Elin K (föräldraledig)

E-handel

Josephine Wall

Roll E-Commerce Manager
Mail josephine.wall@biologique-recherche.com

Clara Wall

Roll Kundservice
Mail clara@revivekliniken.com

B2B

Maria Ahlström

 Roll Trainer Biologique Recherche
Mail maria@revivekliniken.com

 

Affi Nazari

Roll  Kundutvecklare
Mail affi@revivekliniken.com

Ekonomi

Modern Ekonomi, ekonomi och personal. För frågor, kontakta Ewa Goos.